31/8/14

Serie A 31/08/2014

<![if !supportLists]>Ø  <![endif]>AC Milan – Lazio & Atalanta - Verona
Κοινή κλάση για τις δύο αναμετρήσεις. Δυνατή κλάση στο 1Χ αφού έχει γράψει 13-12-4 (1-Χ-2). Ίδια ισχυρή τάση υπάρχει και στο 1Χ στο ημίχρονο με 12-10-7 (1-Χ-2). Πέραν του τελικού σημείου δεν υπάρχει κάτι άλλο αξιοσημείωτο. Στο όριο των 2,5 τερμάτων το under έχει 19/29 και οτιδήποτε > 1,53 θεωρείτε value. Για όποιους αρέσκονται στο live αν το ημίχρονο λήξει στον άσσο τότε 75% το ματς θα λήξει στον άσσο. Αν υπάρχει απόδοση με αξία είναι κάτι που δεν μπορώ να το γνωρίζω. Τέλος αν θέλετε να ψάξετε ακριβή τελικά σκορ, αν προσανατολίζεστε στο άσσο τα 2-0, 3-1 έχουν τον πρώτο λόγο ενώ για την ισοπαλία 0-0 και 1-1.

<![if !supportLists]>Ø  <![endif]>Sassuolo - Cagliari

Ενδιαφέρον μου προκάλεσε η κλάση της αναμέτρησης. Με δυνατή τάση στον άσσο στα τελευταία 11 έχοντας συνολικά 7-2-2 (1-Χ-2) σίγουρα η απόδοση του άσσου τελικό περιέχει μπόλικη αξία. Ισχυρή είναι και η τάση 1Χ στο ημίχρονο με 4-6-1 (1-Χ-2). Ο Ο.Π.Α.Π φαίνεται προετοιμασμένος για το γκολ-γκολ. Αν βασιστούμε σε αυτό και φιλτράρουμε τα δεδομένα μας οι αναμετρήσεις που έδωσαν το γκολ-γκολ έχουν σημειώσει 4-1-1 (1-Χ-2) με 4/6 ισοπαλία στο ημίχρονο. Δηλαδή συνδυαστικά οδηγούμαστε στην επιλογή του Χ/1 (ημιχ-τελ) με την προϋπόθεση θυμίζω ότι το γκολ-γκολ επαληθεύεται. Στην περίπτωση του όλου παραπάνω σεναρίου το τελικό σκορ 2-1 έρχεται σαν το κερασάκι στην τούρτα.